OKTH Ortak Kullanımlı Telsiz Hizmetleri

Telsiz haberleşmesi ile alakalı mevzuat değişikliklerinin akabinde hızlı bir şekilde yaygınlaşan OKTH Ortak Kullanımlı Telsiz Hizmetleri kapsamında Türkiye genelinde tahsisli her iki bant olan UHF ve VHF bantlarında servis sağlayıcı olarak hizmet vermekteyiz. Grup şirketlerimizden OKTH Ortak Kullanımlı Telsiz Hizmetleri Ltd. Şti. nin imzaladığı sözleşmeler ile T.C. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumundan almış olduğu Lisanslar çerçevesinde Türkiye Genelinde sunmakta olduğu Ortak Kullanımlı Telsiz Hizmetleri verdiği Kurum, Kuruluş ve İşletme sayısı her geçen gün artmaktadır.

Kiralık Telsiz

İşletmelerinizdeki haberleşme ihtiyaçlarınızı ekonomik yoldan karşılamak amacıyla kısa veya uzun süreli Telsiz kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz ... Uzun veya kısa zamanlı telsiz haberleşme ihtiyaçlarınızı izin prosedürleri ile zaman kaybetmeden, dönem içi maliyetlerinizi öngörerek karşılar ve haberleşme maliyetlerinizi düşürmenize yardımcı olabiliriz. Böylece herhangi bir sürpriz maliyet ile karşılaşmadan telsiz haberleşme ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Telsiz Bakım Onarım Yetkili Servisi

Uzman kadromuz ile Türkiye genelinde Motorola telsiz yetkili servisi olarak Motorola Telsizlerinin Tamir ve Bakım hizmetlerini sağlamaktayız. Motorola telsiz servisleri içerisinde profesonelliğini ve başarısını kanıtlamış olan Motorola telsiz servisimiz müşterilerimize telsiz tamirleri için en geç 48 saat sürede Telsiz Tamir Bakım formları ulaştırılmakta ve müşteri onaylarına binaen Motorola telsiz cihazları en geç 24 saat içerisinde kargolamaktadır.
+90 312 446 45 73
Facebook Twitter